Sprzedaż jaj

Posiadamy fermy kur i zajmujemy się produkcją oraz dostawami świeżych jaj konsumpcyjnych. Oferowane przez naszą firmę jajka kurze są najwyższej jakości i równocześnie dostarczamy produkt smaczny i zdrowy. Produkujemy jaja kurze konsumpcyjne z chowu ściółkowego – 2PL i klatkowego – 3PL. Jajka dystrybuujemy zarówno na rynek lokalny, krajowy, jak również zagraniczny. Jeśli interesuje Cię hurtowa sprzedaż jaj, zapraszamy do kontaktu!

Jaja hurt

Jako sprawdzony i zaufany dostawca jajek konsumpcyjnych oferujemy produkty, które odznaczają się najwyższą jakością, a także wyjątkowymi walorami smakowymi. Chociaż Ferma Drobiu Rożniakowski znajduje się w Wielkopolsce, obsługujemy klientów z całej Polski, zarówno indywidualnych, jak i hurtowych. Prowadzona przez nas sprzedaż jaj spełnia wszelkie rygorystyczne wymogi oraz normy Unii Europejskiej.
Nasza oferta jest skierowana w szczególności do:

  • właścicieli sklepów spożywczych,
  • barów,
  • restauracji,
  • zakładów żywienia,
  • przetwórni spożywczych itp.

Zajmując się sprzedażą jaj, dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych wyrobów był zawsze świeży i smaczny. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jajka należą do szczególnie delikatnych produktów, dlatego przechowujemy je oraz transportujemy wyłącznie w odpowiednich i przeznaczonych do tego celu opakowaniach.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, prowadzimy sprzedaż jaj idealnie nadających się do wykorzystania w branży cukierniczej, piekarniczej, ciastkarskiej itp. Nasza oferta obejmuje jajka pochodzące z chowu klatkowego i ściółkowego, które odznaczają się nie tylko wzorcowym kształtem, ale także doskonałym składem, gdyż są bogate w duże ilości witamin oraz mikroelementów.

Dzięki temu, że dysponujemy własnym transportem, dowozimy produkty do klientów, przewożąc je specjalnie przystosowanymi pojazdami w odpowiedniej temperaturze. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkie osoby, które cenią sobie wysoką jakość oraz terminowość dostaw.

Poznaj również naszą ofertę na masę jajową!